banner

Wydarzenia - rok szkolny 2012/2013

Artykuły

ZAKOŃCZENIE ROKU 2012/2013

2013-07-05
Powiększ zdjęcie

28 czerwca 2013 r. zakończyliśmy uroczyście kolejny, 67 w dziejach historii naszej placówki rok szkolny. W swoim przemówieniu Dyrektor Szkoły, pan Marek Niedzielski przypomniał, iż tradycyjnie rok ten obfitował  w wiele wydarzeń, konkursów, imprez integrujących społeczność szkolną.  Apel z okazji zakończenia roku był okazją do złożenia gratulacji i podziękowań tym, którzy w sposób szczególny wyróżnili się swoją postawą i zaangażowaniem.

Czytaj więcej o: ZAKOŃCZENIE ROKU 2012/2013

POŻEGNALIŚMY UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

2013-07-05
Powiększ zdjęcie

Dnia 27 czerwca 2013 roku kolejny rocznik absolwentów żegnał swoich nauczycieli. Uroczysty apel szóstoklasiści ubrani w galowe wersje mundurków rozpoczęli polonezem, do którego przygotowali się bardzo rzetelnie wywołując uczucie dumy i wzruszenia wśród grona pedagogicznego i rodziców.  Przemówienia Dyrektora Szkoły, przewodniczącej Rady Rodziców, ks. Proboszcza uzmysłowiły wszystkim, że rozstania chociaż smutne i nieuchronne to są częścią składową naszego życia i stanowią zapowiedź zmian tak potrzebnych dla dalszego rozwoju.

Czytaj więcej o: POŻEGNALIŚMY UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

NASZA PRZYGODA Z PRZYRODĄ

2013-07-04
Powiększ zdjęcie

12 czerwca 2013 r. o godzinie 12:00 grupa naszych uczennic stawiła się wraz z opiekunami  w Ośrodku ,,CUMA” przy ul. Monte Cassino by uczestniczyć w podsumowaniu miejskiego konkursu ,,Zielona szkoła - nasza przygoda z przyrodą". Część oficjalna, przemówienia, wręczanie nagród, piękna sceneria placówki, występy uczniów, fotoreporterzy i aura, jak na zamówienie towarzyszyły nam przez cały czas trwania imprezy. Jeśli dodamy do tego jeszcze wspaniały poczęstunek przygotowany i zaserwowany przez uczniów szkoły gastronomicznej oraz emocje jakie towarzyszyły nam przy odbieraniu nagrody to całość należy ocenić bardzo wysoko.

Czytaj więcej o: NASZA PRZYGODA Z PRZYRODĄ

BEZPIECZNE WAKACJE

2013-06-30
Powiększ zdjęcie

Chcąc przybliżyć dzieciom zasady odpowiedniego zachowania podczas wypoczynku, w świetlicy zorganizowano spotkanie z policjantką. W czasie zajęć dzieci poznały podstawowe reguły postępowania w obliczu różnych zagrożeń, przypomniały sobie numery alarmowe, a na koniec mogły zadać frapujące je pytania. Z głową pełną wiedzy na temat bezpieczeństwa podczas wypoczynku mogą rozpocząć upragnione wakacje.

Czytaj więcej o: BEZPIECZNE WAKACJE